Walmark GinkoPrim MAX (recenze) – přírodní přípravek na paměť s obsahem Ginkgo biloba

Michal Forbak Recenze 26. února 2020 0 Tablety
Walmark GinkoPrim MAX tbl.60 WL 2015
 • Balení: 60 tablet
 • Dávkování: 1 tableta denně
 • Dostupnost: Vyprodáno
PRODEJ SKONČIL PROHLÉDNOUT AKTUÁLNÍ NABÍDKU
Pilulka.cz

Walmark je známá společnost s širokou paletou různých druhů výživových doplňků a podpůrných přípravků. Jedním z nich je GinkoPrim MAX, tabletky určené ke zlepšení činnosti paměti, duševní svěžesti a celkově mentální vitality.

Tyto prášky mají opravdu velmi zajímavé složení, protože v sobě koncentrují látky významně podporující mozek, paměť a výkonnost těla. Přestože je nepochybně konkurence v této oblasti přípravků poměrně široká, přípravek si podle hodnocení uživatelů počíná velmi dobře. Více se dočtete v této mé recenzi.

GinkoPrim - Kde koupit nejvýhodněji
Pilulka.cz ⭐️ doručení do 3 dnů od objednání
⭐️ tisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ cena dopravy od 69 Kč, zdarma při objednávce nad 999 Kč
309 Kč Do obchodu Pilulka.cz

Složení produktu

Přípravek má čistě přírodní složení, které je navíc unikátní nakombinované z hlediska účinků jednotlivých látek. V GinkoPrim najdete extrakt ✅ Gingko biloba, ✅ Magnézium a speciální organickou složku ✅ DMAE.

 Ginko Biloba je známý přírodní prostředek zlepšující paměť, ale i fungování kognitivních funkcí. Stejně tak přispívá k duševní aktivitě a k lepší psychické zdatnosti, pomáhá i na správné fungování mikrocirkulace krevního systému.

✅ Druhou důležitou látkou je DMAE, což je zkratka odvozena od názvu Dimethylaminoethanol. Jde o organickou látku příbuznou Cholinu, která pomáhá zvyšovat bdělost a zlepšovat náladu.

✅ Magnézium je minerál podporující činnost svalů, nervového systému a energetického metabolismu. Rovněž přispívá ke snížení vyčerpání a únavy. Látka má také smysl pro podporu psychického zdraví a má blahodárný vliv na psychickou i fyzickou vitalitu.

Co se týče množství jednotlivých účinných látek v tabletách, toto jsou přesné hodnoty:

Látka:v 1 tabletě
Ginkgo biloba extrakt
(standardizováno na 24 % flavonoidů, 6 % terpenolaktonů)
60 mg
DMAE (Dimetylaminoetanol)20 mg
Magnesium (Hořčík) 150 mg

Kromě výše zmíněných účinných látek lze v přípravku najít i tyto přídavné složky: protispékavé látky mikrokrystalickou celulózu a stearát hořečnatý, stabilizátor hydroxypropylmethylcelulóza, zvlhčující látku glycerin, triglyceridové oleje, světlicový koncentrát a barviva, konkrétně oxid titaničitý, riboflavin, indogotin a brilantní modrou.

Podívat se v eshopu

Účinky GinkoPrim MAX

Nejdůležitějším účinkem přípravku je podpora normální mozkové činnosti a aktivity. Správná funkčnost centrálního nervového systému je totiž důležitá pro psychickou pohodu, mentální zdraví i celkovou vitalitu organismu. Druhou důležitou úlohou je zlepšení paměti a její výkonnosti.

Z hlediska jednotlivých účinných látek může přípravek mít i tyto další účinky:

 • Podpora periferního krevního oběhu
 • Zachování dobré schopnosti vnímání, soustředění a řeči a to i pro seniory
 • Udržení duševní pohody a svěžesti
 • Zlepšení vitality a mentálního zdraví i během období zvýšeného stresu
 • Blahodárný vliv na nervový systém a svalový systém

Walmark GinkoPrim MAX je výživový doplněk dostupný bez lékařského předpisu, který ale není náhradou odborné léčby při vážných onemocněních nervového systému či mentálního zdraví.

Podívat se v eshopu

Pro koho jsou tabletky určeny?

✅ Přípravek GinkoPrim mohou užívat ♂ muži i ♀ ženy (18+). Tabletky jsou určeny pro každého, kdo chce podpořit své mentální zdraví, zlepšit činnost mozku, paměti a podpořit fungování kognitivních funkcí.

Kolik stojí balení přípravku?

💡 TIP na produkt - GinkoPrim MAX
Walmark GinkoPrim MAX tbl.60 WL 2015
 • komplexní přípravek zaměřený na mentální vitalitu a psychické zdraví
 • podpora periferního krevního oběhu i svalového systému
 • udržení zdravé úrovně kognitivních funkcí i ve vyšším věku
 • zlepšení energetického metabolismu a výkonnosti těla i mysli
 • jednoduché dávkování a užívání iz dlouhodobého hlediska
 • žádné nežádoucí účinky
309 Kč

💡 TIP č.1: doručení do 3 dnů od objednání💡 TIP č.2: tisíce pozitivních hodnocení zákazníky💡 TIP č.3: cena dopravy od 69 Kč, zdarma při objednávce nad 999 Kč

💡 TIP: GinkoPrim Max můžete zakoupit i ve známé a zákazníky ověřené lékárně ✅ BENU.cz, kde je jeho cena 290 Kč.

Dostupné balení

Užívání a dávkování

Produkt je dostupný nejčastěji ve dvou baleních a to buď v menším balení s 30 tabletami nebo ve větším se 60 tabletami, které je ideální pro dlouhodobé užívání. Sezónně se mohou vyskytnout i jiné varianty, například Vánoční balení, nebo jako teď výhodné balení 80 + 40 tablet zdarma.

Užívání a dávkování jsou následující:

 • tabletky se užívají perorálně, v celosti, důležité je zapít je dostatečným množstvím tekutiny
 • ideální užití je po jídle,  doporučené dávkování je 1 tableta jednou za den 
 • výživový doplněk není náhradou pestré stravy ani odborné léčby,  užívat ho lze ale dlouhodobě v rámci podpory a prevence 

‼️ Upozornení: Dejte si pozor na problém s užíváním přípravku současně s výskytem poruch srážlivosti krve. Pokud takovými problémy trpíte, konzultujte užívání s lékařem.

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Kontraindikace: GinkoPrim MAX není určeny pro děti a mládež do 18 let, stejně tak není vhodný pro těhotné a kojící ženy.  Problémem může být porucha srážlivosti krve. 
 • Vedlejší účinky: Při dodržení správného užívání a dávkování by neměly dostavit žádné negativní vedlejší účinky. Nic podobného jsem nenašel ani na různých fórech a ani žádná diskuse mezi uživateli takové účinky žádná zmínka.
 • Skladování: Přípravek skladujte mimo dosah dětí, v suchu a mimo přímého slunečního světla. Důležité je nechat tablety v původním obalu. Skladujte při teplotě nejvýše do 25 °C.
 • Upozornění: GinkoPrim MAX je výživovým doplňkem, ne náhradou stravy. Dodržujte kontraindikace a maximální denní dávku.

Největší výhody produktu z mého pohledu

 • široké spektrum účinků zejména na mentální a psychickou vitalitu a to především díky zajímavému složení
 • možnost dlouhodobého užívání bez komplikací a nežádoucích účinků
 • velmi dobrý poměr ceny/kvality/složení

Zkušenosti s užíváním Walmark GinkoPrim MAX

Nejčastějšími uživateli přípravků podobného typu, jako je GinkoPrim jsou buď senioři nebo lidé se stresovým životem, kteří jsou dlouhodobě pod mentální zátěží a tlakem.  Při zjišťování zkušeností s účinky jsem proto zaměřil nejvíce na tyto dvě skupiny  a byl jsem velmi mile překvapen tím, jak tabletky obstály.

Uživatelé chválí účinnost, zejména při dlouhodobějším používání je zřejmé viditelné zlepšení paměti a mentální vitality. Zajímavé je, že mnoho zkušeností bylo natolik pozitivních, že ho aktuální uživatel doporučil i svým známým. Chválena je i velmi příjemná cena.

Co je ale asi nejlepší, tak je fakt, že mnoho lidí se k GinkoPrimu dostalo na základě doporučení přímo od lékaře. Našel jsem i takové případy, což znamená, že  pilulky patří opravdu mezi nadprůměr. 

Hodnocení a recenze reálných uživatelů

Pokud byste chtěli poznat i jiné názory na GinkoPrim, zkuste internetové fóra zaměřené na recenze či hodnocení podobných přípravků. Menší ukázku ze známého portálu připojuji i sem (zdroj: Heureka).

GinkoPrim Max zkušenosti

…další zkušenosti:

GinkoPrim Max hodnocení

…celkové hodnocení přípravku:

GinkoPrim Max celkové hodnocení

Na trhu se můžeme setkat s několika přípravky podporujícími mentální schopnosti. Zkušenosti a popularita hovoří pro ✅ GinkoPrim. Dalším mým favoritem je i ✅ BrainActive (zajímavá cena). V případě, že preferujete širší záběr přípravku, můžete sáhnout i po ✅ Acutilu.

Doporučení na závěr

Na základě zajímavého složení, ale především zkušeností, hodnocení a pozitivních recenzí, je zřejmé, že v případě tohoto přípravku jde o opravdu účinný prostředek ke zlepšení paměti, vitality a psychické svěžesti. Nezbývá mi tedy nic jiného, než jen jeho vyzkoušení doporučit, minimálně na zkoušku.

Chci ale zdůraznit, že jelikož tabletky obsahují přírodní účinné látky, je třeba delší užívání pro plné projevení účinků. Pozitivem je také velmi dobrá snášenlivost, třeba si jen dát pozor na kontraindikaci se slabší srážlivostí krve. Pokud máte tento problém, poraďte se předem s lékařem.

Pokud chcete koupit ✅ Walmark GinkoPrim MAX pohodlně, jednoduše a s dopravou zdarma, doporučuji nákup přes internet. Dobré reference má i mnou ověřená lékárna  Pilulka.cz, kde přípravek koupíte jen za 309 Kč.

Použité zdroje:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Walmark GinkoPrim MAX je výživový doplněk vyroben na podporu mentálního zdraví a psychické pohody. Díky svému složení přispívá ke správné funkci psychiky, ale také k výkonnosti a energetického metabolismu těla. Pomáhá také zlepšit mentální vitalitu.

4.4

Walmark GinkoPrim MAX tbl.60 WL 2015

✅ Cena: 309 Kč
✅ Balení: 60 tablet
✅ Dávkování: 1 tableta denně

Chci GinkoPrim MAX
Pilulka.cz
Vývoj ceny GinkoPrim MAX

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
60 kapslí
BrainActive
BrainActive - recenze
➡️ komplexní doplněk stravy
✅ obsahuje přírodní látky, které podporují paměť a soustředění
✅ mentální výkonnost, kognitivní schopnosti a energii
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

389 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 kapslí
Nefdesanté Ginkgo Biloba 60 mg 60 kapslí
Nefdesanté Ginkgo Biloba 60 mg 60 kapslí
➡️ doplněk stravy s extraktem z ginkgo biloba
✅ podporuje duševní a kognitivní činnost
✅ napomáhá umocňovat paměť s věkem
✅ podílí se na schopnosti soustředění
Dr.Max - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

195 Kč
Chci vědět víc
30 kapslí
Acutil, 30 kapslí
ACUTIL orální tobolky 30
➡️ přípravek obsahuje unikátní kombinaci účinných látek
➡️ podporuje mozkovou a paměťovou aktivitu člověka
✅ přípravek má přírodní složení
✅ rybí olej + extrakt z jinanu + vitamíny
Pilulka.cz - eshop

⭐️ doručení do 3 dnů od objednání
⭐️ tisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ cena dopravy od 69 Kč, zdarma při objednávce nad 999 Kč

289 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
90+30 tobolek
GinkgoMAX + Lecitin Da Vinci Academia tobolky 90 + 30 zdm
GinkgoMAX + Lecitin Da Vinci Academia tobolky 90 + 30 zdm
➡️ extrakt z Ginkgo biloby + lecitin zajistí maximální podporu vaši normální mozkové činnosti
✅ udržuje svou paměť ve skvělé formě i s přibývajícím věkem
Pilulka.cz - eshop

⭐️ doručení do 3 dnů od objednání
⭐️ tisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ cena dopravy od 69 Kč, zdarma při objednávce nad 999 Kč

449 Kč
Chci vědět víc
90 kapslí
Fin Fosfosercaps 90 kapslí
Fin Fosfosercaps 90 kapslí
➡️ patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové
➡️ přispívá k normální činnosti paměti a schopnosti koncentrace
✅ ideální pro každého kdo preferuje hektický životní styl
✅ oblíbený přípravek seniorů ale i studentů
✅ vyrobený ve Finsku
ProZdravi.cz - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ více než 200 výdejních míst po celé ČR
⭐️ blesková doprava, zboží může být doručeno ještě tentýž den
⭐️ cena dopravy zdarma při objednávce nad 1500 Kč

2 530 Kč
Chci vědět víc

Autor článku
Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..