Feminus – tablety pro ženy v luxusním balení a skvělými parametry (recenze a reálné zkušenosti)

Erik Havlík Recenze 27. října 2020 0
Feminus - recenze
 • Balení: 60 tablet
 • Dávkování: 2 tablety denně
 • Dostupnost: Skladem
569 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Feminus.cz

Feminus jsou prémiové tabletky od známého a oblíbeného výrobce výživových doplňků extra kvality (kromě Feminusu je to ještě Primulus a Kloubus). Tento doplněk je určen ženám, které potřebují více vitality a energie mě zvládnutí několika náročných období. Představuje tedy pomoc při poklesu estrogenů v ženském těle. Obsahuje extrakty ze 7 léčivých rostlin, které mají reálné a vědecky potvrzeny účinky na ženský organismus v kombinaci s důležitými vitamíny a jedním minerálním prvkem.

Pokud chcete vědět co všechno tento ženský “multivitamin” přesně obsahuje a jak tyto jednotlivé složky přípravku působí na náš organismus, přečtěte si tuto kompletní recenzi. Najdete v ní také informace o jeho účincích (jak je prezentuje samotný výrobce, ale i reálných od žen, které ho už vyzkoušeli včetně mé partnerky), správném užívání a dávkování Feminusu včetně info o vedlejších účincích, kontraindikacích a interakcích s jinými přípravky. Řekneme si kde tabletky dostanete koupit, v jaké ceně a balení. Vyplatí se to? Přečtěte si následující řádky a sami zjistíte, jak na tom Feminus opravdu je.

Feminus - Kde koupit nejvýhodněji
Feminus.cz ⭐️ vyrobené v Čechách
⭐️ platba kartou, převodem, dobírkou (+49 Kč)
569 Kč Do obchodu Feminus.cz

Původ přípravku a pár slov o výrobci

Jak jsem již zmiňoval v úvodu, za Feminus-em stojí “mladá” česká společnost zabývající se výrobou výživových doplňků s cíleným zaměřením na pohlavní zdraví mužů i žen, či zdraví kloubů Primulus Group, sro., Se sídlem v Ostravě. Muži mohou znát už celkem známý produkt Primulus na posílení mužské potence a podporu tvorby testosteronu a také ti, kteří hledali (a našli) prémiový přípravek na klouby s příznačným názvem Kloubus.

Feminus pro ženy je jinak řádně registrován doplněk stravy certifikovaný Státním zdravotním ústavem v Praze, a který splňuje všechny legislativní normy a požadavky potřebné pro jeho prodej u nás. Na to, abyste si ho pořídili, nepotřebujete mít recept, ani nemusíte podstoupit vyšetření u lékaře.

 

Složení Feminus

Feminus má kvalitní koncentrované přírodní složení, přičemž každá z aktivních složek přípravku je v té nejvyšší kvalitě. Přesně namixovaná kombinace těchto látek je vyvinuta speciálně pro ženy na podporu a udržení normální hladiny estrogenu v těle.

Obsahuje až ✅ 7 rostlinných extraktů, které jsou známé svými příznivými účinky na ženský organismus (maca, ašvagandha, kakaovník, kotvičník, muira puama, angelika čínská a damiána) spolu ✅ s důležitými vitamíny (vitamín B6, B12, C, E, D3) a ✅ zinkem.

Složení v 1 denní dávce (2 tablety):

složkamnožství
Maca - Řeřicha peruánská (Lepidium meyenii ), extrakt 10:1 z kořene200 mg
Ashwagandha - Whitania opojná (Withania somnifera), extrakt 10:1 z kořene, 5% whitanolidov150 mg
Kakao - extrakt z bobů kakaovníku pravého (Theobroma cacao), 10% theobrominu100 mg
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris), extrakt ze semen, 60% saponinů100 mg
Muira puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt 20:1 z byliny100 mg
Angelika čínská - Dong Quai (Angelica sinensis), extrakt 4:1 z kořene60 mg
Damiána - Pastala rozprostřena (Turnera diffusa), extrakt 10:1 z byliny50 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová)80 mg
Vitamín E (tokoferol)2,5 mg
Vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid)1,2 mg
Vitamin D3 (cholekalciferol)25 μg
Vitamin B12 (kyanokobalamin)10 μg
Zinek (citronan zinečnatý)15 mg

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

✅ Maca

💡 Řeřicha peruánská

Maca - rostlina, kořen, prášekMaca – Řeřicha peruánská česky, Lepidium meyenii latinsky je rostlina, při které op ozitívnom vlivu na celý ženský organismus (i mužský) ani nemusíte pochybovat. Ten byl totiž potvrzen několika vědeckými studiemi. Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, antioxidantů, aminokyselin a dalších látek, kvůli čemuž je považována za jednu z nejlepších superpotravin na světě. Dámy nejvíce ocení pozitivní vliv rostlinky na jejich plodnost, libido, sexuální výkon či menstruační cyklus a při problémech v menopauze. Ale i kognitivní funkce, paměť, či tvorbu energie a celkovou vitalitu.

Samotná rostlina pochází z Jižní Ameriky, kde ji lze nalézt růst jako tradiční zemědělskou plodinu na úpatí And. Hlavní terapeutický účinek poskytuje kořen byliny (či spíše hypokotyl). Existuje několik odrůd, které se liší jak zabarvením, tak i obsahem účinných látek (nejčastěji je šedobílé až žluté krémové barvy, existuje však i červená či černá odrůda).

Extrakt z kořene macy je součástí více typů a forem výživových doplňků (nejčastěji prášek a pilulky / kapsle) na zvýšení energie a vytrvalosti pro sportovce, na podporu psychické odolnosti, pro ženy v menopauze na omezení jejího nepříznivých projevů, či doplňků na potlačení zvýšené a chronické únavy.

👍 O Mace si pozorně více v našem článku:Maca peruánská – mé zkušenosti s účinky “zázračného prášku”

✅ Ashwagandha

💡 Whitania opojná

Ashwagandha - Whitania opojná, kořen prášek, indický ženšenWhitania opojná (Withania somnifera), alias Ashwagandha (ašvagandha), zda indický ženšen je rostlina, jejíž účinky na fyzické i psychické zdraví jsou známy již celé věky. Ne nadarmo je tato bylinka jednou v nejvyhledávanějších v rámci tradiční ajurvédy.

Nachází se v ní velké množství bioaktivních látek (více než 80 je vědecky potvrzených), přičemž nejtypičtější jsou pro ni takzvané withanolidy – látky, které svou strukturou a účinky připomínají ginsenosidy z klasického ženšenu. Ašvagandha je dobře známá jako adaptogen a výborné tonikum, které podporuje několik kognitivní schopnosti a lépe soustředění, účinně potlačuje únavu, zvyšuje fyzickou a psychickou kondici. Toto tradiční afrodisiakum zvyšuje libido u žen iu mužů, podporuje produkci a normální hladinu pohlavních hormonů v těle, pozitivně ovlivňuje i naši plodnost…

Jinak se vlastně jedná se o menší strom či keř s malými listy a zeleno žlutými květy. Pro rostlinu jsou typické jasno červené plody uzavřené v zeleném kalichu. K léčebným účelům se využívají její kořeny, které obsahují nejvíce bioaktivních látek. Pozor při užívání kořene či prášku z něj – jsou až neobvykle hořké.

✅ Kakao

💡 kakaovník pravý

Kakao - semena, prášekKakao zná snad každý z nás. Jde o produkt, který se vyrábí lisováním semen získaných z kakaových bobů stromu z názvem Kakaovník pravý (Theobroma cacao). Kakao obsahuje velké množství vzácných látek (více než 300 vědecky potvrzených), z nichž nejvýznamnější jsou teobromin – alkaloid podobný kofeinu, neurotransmiter serotonin a další látky (antioxidanty, polyfenoly, vitamíny a minerály…), které příznivě působí na kardiovaskulární systém (rozšíření cév a snížení krevního tlaku), přispívají k lepší regulaci cholesterolu v těle a chrání tělní buňky před stárnutím (oxidačním stresem).

Kakao je také výborný sexuální stimulant av mnoha původních kulturách je považováno za jedinečné afrodisiakum. Kakao a produkty, které jej obsahují, hlavně čokoláda, dokáží přímo ovlivňovat psychickou pohodu a výkonnost organismu. Díky již zmíněnému theobrominu pomáhá produkovat několik hormonů, které celkem dokáží navodit pocit uvolnění a štěstí.

✅ Tribulus

💡 Kotvičník zemní

Kotvičník zemní Tribulus terrestrisKotvičník zemní známý jako Tribulus terrestris je bylina, která je součástí mnoha doplňků výživy zaměřených na podporu sexuálního zdraví. Pravidelné užívání dokáže pomoci s udržením normální hladiny pohlavních hormonů v těle – žen estrogenu a progesteronu, u mužů testosteronu. I díky tomu příznivě působí na libido a potenci, rovněž na močovou soustavu, metabolismus, svalovou soustavu, zpomaluje stárnutí, podporuje vitalitu a čistí organismus.

Kotvičník je výjimečný díky obsahu některých aktivních látek, které se v takové koncentraci nikde jinde nevyskytují. Jsou to zejména fytosteroly jako protodioscin a dioasgenín, ale i další látky. Terapeuticky nejvýznamnější část rostliny je plod (oplodí se semenem), který obsahuje nejvíce těchto sloučenin. Rostlina, původem ze střední Asie a Ruska, je zcela nenápadná a poléhavá, velmi chudě rozvětvený. Typický žlutý květ se pak objevuje v květnu až září.

✅ Muira Puama

💡 Potency wood

Muira puama - potency woodRostlina Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) pocházející z exotických pralesů Jižní Ameriky se také honosí pojmenováním “dřevo potence” (potency wood). Díky vysokému obsahu unikátních alkaloidů (muirapuamín), sterolů a nenasycených mastných kyselin působí jako účinné afrodisiakum, u žen zvyšuje intenzitu sexuálního vzrušení, zmírňuje problémy během menstruace a také při nepříznivých projevech menopauzy a klimakteria. Kromě toho blahodárně působí na nervovou soustavu, zmírňuje stres a psychické vyčerpání ,,

Do Evropy se rostlina dostala až v minulém století av podstatě se hned stala součástí některých přírodních doplňků na povzbuzení libida a na pomoc s oslabenou potencí. Terapeuticky nejvýznamnější části rostliny jsou kořen a kůra, které mají nejvyšší koncentraci bioaktivních látek. Jinak se jedná o malý strom, který dorůstá do výšky necelých 5 metrů. Je zajímavý i svými malými bílými květy vyrůstajícími v trsech. Z květů pak vychází poměrně silná pálivá vůně připomínající jasmín.

✅ Angelika čínská

💡 Andělika

Andělika čínská, čerstvá rostlina, kořen, Dong QuaiAndělika čínská (Angelica sinensis), jinak také Dong Quai, je právem nazývána také jako ženský ženšen – stimuluje totiž tvorbu estrogenu a přispívá k jeho normální hladině v těle a podporuje celkový dobrý stav ženského organismu. Má pozitivní vliv při problémové menstruaci (bolestivost a její nepravidelnost) či příznacích menopauzy. Přispívá rovněž ke zlepšení krevního oběhu, pomáhá chránit naše tkáně před volnými radikály a oxidačním stresem. Jde o perfektní tonikum, které umí podpořit lepší regeneraci lidského těla a dodat mu dostatek energie.

Bylinka je dosud oblíbená v tradiční asijské medicíně k řešení ženských problémů (známá v Číně minimálně již od 6. století) a také na podporu plodnosti. Angelika čínská je jinak je odolná plodina, která zvládne i chladnější podnebí. K léčebným účelům se používá kořen – čerstvý, sušený, ve formě prášku, či odvarů. Angelika bývá velmi častou součástí doplňků pro ženy na pomoc s nepříznivými příznaky menopauzy a menstruací a také přípravků na podporu růstu poprsí.

✅ Damiána

💡 Pastala rozprostřena

DamiánaDamiána, jinak Pastala rozprostřena (Turnera diffusa) je asi nejoblíbenější ženské afrodisiakum z říše léčivých rostlin. Damiána výrazně zvyšuje libido a sexuální apetit a podporuje intenzivnější vnímání a prožívání sexuálních podnětů (staří Mayové používali tuto rostlinu na výrobu nápojů lásky, které si připravovali zejména ženy před pohlavním stykem pro zintenzivnění jejich rozkoše).

Rovněž však podporuje plodnost, upravuje nepravidelný cyklus, zlepšuje a zmírňuje silnou menstruaci. Bylinka je také oblíbená pro svou schopnost dodat teli velkou dávku vitality a energie, na druhou stranu také přispívá k lepší regeneraci a kvalitnějšímu spánku. V tradiční medicíně (Jižní a Střední Amerika) se používá také na tlumení kašle a pomoc při potížích s trávením.

Z Damiana jsou terapeuticky nejzajímavější její listy, které obsahují množství bioaktivních látek – například glykosid s názvem arbutin dále různé druhy flavonoidů, éterické oleje a silice, fenolové sloučeniny, terpeny a mastné kyseliny.

✅ Vitamíny

💡 Vitamíny C, E, D3, B6, B12

Vitamín C – má pozitivní vliv na imunitní systém a také na normální tvorbu kolagenu – takto podporuje normální funkci kůže, chrupavek i kostí, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, zvyšuje vstřebávání železa, podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání a přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E, 👍 více o vitaminu C

Vitamín E – ovlivňuje menstruaci, činnost ledvin a na plodnost, u žen v klimakteriu je nezbytný pro zvýšení účinku v případě hormonální léčby a poruch menstruačního cyklu, v přípravku Feminus má vitamín E funkci stabilizátoru a antioxidantu, 👍 více o vitaminu E

Vitamín B6 – podporuje správné fungování ženských reprodukčních orgánů, normální tvorbu červených krvinek, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje normální energetický metabolismus, je nezbytný při tvorbě a obnově svalstva, snižování škodlivého cholesterolu, vyrovnávání hladiny hormonů, 👍 více o vitaminu B6

Vitamín D3 – podporuje imunitní systém a také správný průběh těhotenství (podílí se na procesu dělení buněk), pozitivně ovlivňuje hustotu a stav kostí či zubů, přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, podporuje činnost svalů

Vitamin B12 – zabezpečuje vitalitu a zdraví nervové soustavy, je důležitý pro krvetvorbu (přispívá k normální tvorbě červených krvinek), přispívá rovněž k normální funkci imunitního systému a pomáhá ke snížení únavy a vyčerpání, 👍 více o vitaminu B12

✅ Zinek

💡 Zinek

Zinek významně ovlivňuje hladinu hormonů v těle, zvyšuje libido, podporuje normální funkci nervové soustavy a optimální psychické rozpoložení. Dále přispívá k normálnímu stavu nehtů a pokožky, a také chrání buňky před oxidativním stresem. Jeho nedostatek se projevuje zvýšenou únavou, ztrátou chuti k jídlu, zhoršeným stavem kůže, větší náchylností k infekcím, či bolestmi kloubů.

 

Hlavní účinky Feminus

Feminus díky svému unikátnímu složení prospívá ženskému tělu několika účinky:

 • zvyšuje zásobu energie
 • zmírňuje pocit únavy
 • posiluje zdravý sexuální apetit
 • podporuje lepší obranyschopnost organismu
 • udržuje optimální hladinu hormonů * (nejen v období nastupující menopauzy)
 • podporuje normální funkci močového ústrojí
 • zlepšuje koncentraci a posiluje nervový systém
💡 TIP na produkt - Feminus
Feminus - recenze
➡️ výživový doplněk pro ženy
✅ přírodní složení
✅ komplexní pozitivní vliv na ženský organismus
✅ ideální podpora při menopauze a klimakteriu
569 Kč

💡 TIP č.1: vyrobené v Čechách💡 TIP č.2: platba kartou, převodem, dobírkou (+49 Kč)

💡 Jak se projevuje ztráta estrogenu?

* Feminus pomáhá s udržením normální hladiny hormonů v ženském těle a hlavně estrogenu. Kdy víte, že ho nemáte dostatek? Toto je několik nejčastějších příznaků snížené hladiny estrogenu:

 • nepravidelný cyklus – to znamená, že menstruace nenastupuje pravidelně, postupně se mění i její délka a intenzita krvácení, až zcela vyzmizne
 • oslabená plodnost – v důsledku snížené hladiny pohlavních hormonů má žena stále větší problém otěhotnět, což může mimo jiné znamenat i nástup premenopauzy a menopauzy
 • častěji se opakující onemocnění močových cest – výkyvy hladiny estrogenů mohou vést až k oslabení sliznice močové trubice i vagíny, ta ztrácí elasticitu a pružnost a je více náchylná na různé infekce (bakteriálního i virového původu)
 • návaly jako typický znak menopauzy a poklesu hormonů – dochází k rychlým návalem krve v kůži, která se přehřívá a náhle se dostaví pocit horka, zvýšené pocení, celková slabost…
 • psychická nestabilita – častěji se projevuje nervozita, napětí a přecitlivělost na podněty, rovněž neklidný spánek a ústup sebevědomí

 

Pro koho je určen – použití

Feminus je výživový doplněk s komplexním zaměřením speciálně určený na podporu ženského organismu.  Je určen všem ženám (18+), které chtějí pomoci s úpravou hormonální hladiny do normálu přírodní cestou.  Doporučuje se v menopauze i příznacích problémové menstruace, nebo jen tak na podporu vitality a ženské síly.

 

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka: 💊 2 tablety denně (během jídla nebo těsně po něm)
 • tabletky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny

Nejlepší forma užívání je podle několika žen včetně mé partnerky vždy 1 tableta ráno a 1 tableta večer, což mimochodem zabezpečí rovnoměrnější přísun aktivních látek přípravku. Pokud se stane, že vynecháte náhodou jednu dávku, nic se neděje a pokračujte v užívání jako kdybyste tabletku vzali. Určitě neznásobujte následující dávku, ačkoliv je přípravek bezpečný a je obtížné se jím předávkovat, načež však riskovat maličko vyšší riziko nežádoucích účinků.

 

Feminus – nežádoucí vedlejší účinky a upozornění

 • Vedlejší účinky: přípravek má obvykle bezproblémové užívání bez projevů nežádoucích vedlejších účinků (konkrétně výrobce neuvádí žádné potíže), malé riziko tak představuje pouze možná alergická reakce na některou z látek ve složení
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Feminus je výživový doplněk, určitě ne lék, ani náhrada pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku a neužívejte po skončení doby použitelnosti

 

Kontraindikace a možné interakce

S užíváním Feminus se podle výrobce tedy nespojují žádné větší rizika co se vedlejších účinků týká. No v případě kontraindikací a interakce s jinými přípravky existují určitá omezení:

 • možná reakce z přecitlivělosti nebo alergie, v takovém případě hned přerušte dávkování a poraďte se o dalším postupu s lékařem či lékárníkem
 • Feminus není určen pro děti nebo dospívající uživatelů, minimální věk je 18+
 • přípravek není vhodný pro ženy v těhotenství a při kojení
 • Feminus je nevhodný pro ženy s endometriózou a myomatózním dělohou
 • doplněk se také nedoporučuje při současném užívání léků na ředění krve

 

Cena a dostupné balení

Feminus se momentálně prodává jako základní 💊 60 tabletové balení, které vám pohodlně postačí při plné dávce 2 tablety denně na celý měsíc nepřetržitého užívání.

💡 TIP na produkt - Feminus
Feminus - recenze
 • tabletky / multivitamíny pro všechny ženy
 • komplexní výživový doplněk na snížení únavy, zvýšení energie a estrogenu
 • široké spektrum účinných látek, vitamínů a minerálů v jediné tabletě
 • nemá žádné známé vedlejší nebo negativní nežádoucí účinky
 • dostupný bez předpisu u ověřeného prodejce (prémiová značka)
569 Kč

💡 TIP č.1: vyrobené v Čechách💡 TIP č.2: platba kartou, převodem, dobírkou (+49 Kč)

 

Kde Feminus koupit?

Výživový doplněk pro ženy Feminus je zatím dostupný pouze na českém trhu a pouze prostřednictvím oficiálního eshopu ✅ Feminus.cz (v lékárně ho tam nenajdete). 60 tablet na 1 měsíc vás v přepočtu vyjde na přibližně 569 Kč.

 

Mé vlastní zkušenosti (partnerčino)

Feminus jsem na základě doporučení mé známé a na základě toho, že i já sám mám velmi dobré zkušenosti s mužským variantou Primulus, objednal rovnou 2 balení své partnerce na vyzkoušení. Rovněž dorazila luxusní krabička, která fakt vypadá dobře, kde byly tabletky rozděleny do dalších menších krabiček – ideální do kabelky. Proč jsem tak udělal? Partnerka ještě není v menopauze, ale nepříjemné příznaky výkyvů hormonů v těle pociťuje celkem často. Premenopauza? Možná. Lékařka se k tomu velmi nevyjádřila, což ale neznamená, že se s tím nedá nic dělat. Nejvíce jí vadila menstruace s různou intenzitou krvácení a bolestivosti, ale také menší chuť na sex (což přiznám se vadilo i mně). Experimentování s bylinkami ve formě různých odvarů a čajíků ji sice na chvíli bavilo, ale stále to nebylo ono.

Jak se jí zamlouval právě Feminus?

První menstruace přibližně po 2 týdnech užívání přípravku byla opravdu poměrně slabá a téměř bez problémů. Určitě se jí spalo lépe a tolik se při tom neprehadzovala jako předtím. To mimochodem vyústilo i k posílení její libida, odpočatá žena má jednoduše i více chuti na sex, nemám pravdu? A když i následující menstruace byla mírnější as minimem bolestí rovnou si objednala ještě jedno balení (takto absolvovala celkem tříměsíční kúru). Takže opravdu maximální spokojenost z její strany. A co říkají zkušenosti od ostatních žen? Pojďme se nyní na ně podívat.

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Nejvíce se o užívání doplňku Feminus vyjadřují ženy v menopauze, které chválí zejména jeho účinnost při menších návalech horka a na lepší spánek. Oceňují také více energie odkdy Feminus užívají a také fakt, že tabletky se zapíjejí téměř samy – nemají žádnou pachuť jak bývá u některých konkurenčních přípravcích zvykem a snadno se polykají. Je pravda, že cenu by si uměli představit i nižší, ale to mimo jiné vyvažuje i opravdu luxusní balení přípravku.

Několik zajímavých reakcí a postřehů žen pro lepší “vykreslení” přípravku připojuji:

… Feminus a méně únavy

“… hledala jsem něco na únavu a do oka mi padla reklama na Feminus. Objednala jsem si ho a začala užívat. Líbí se mi, že je to česká výroba. Po prvním měsíci užívání jsem už nebyla taková unavená, zlepšila se mi kvalita pleti, vlasů a nehtů. Feminus užívám asi 4 měsíce a mohu jen doporučit… “Martina K. (44 let)

… Feminus a návaly horka

“… po měsíci užívání přípravku FEMINUS se mi návaly horka omezily asi na 2x za den. Tyto příznaky menopauzy jsou velmi nepříjemné a proto jsem s přípravkem velmi spokojená… “Jana H. (50 let)

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • Feminus je kvalitní přírodní přípravek s koncentrovaným složením
 • široké spektrum účinných látek, vitamínů a minerálů v jediné tabletě
 • komplexní účinky na ženský organismus
 • podpora přirozené tvorby estrogenu – podpora nejen v menopauze
 • je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky – je tedy vhodný k dlouhodobému užívání
 • snadné užívání – 2 tablety denně
 • výborný poměr kvalita / cena
 • luxusní balení – vhodný dárek pro každou ženu
 • ověřený tuzemský výrobce (česká společnost Primulus Group)

 

Feminus a nejčastější otázky a odpovědi

Několik praktických informací se dá vyčíst i z různých komentářů na internetových diskusních fórech, z recenzí uživatelek, které kladou do pléna řadu otázek. Na ty nejčastější teď odpovím:

Proč vůbec Feminus vyzkoušet?

Protože pokud máte pocit, že vám zvýšená únava a málo energie způsobují stále více problémů v běžném, ale i intimním životě, tak Feminus vám s tím může účinně pomoci díky svému unikátnímu a vyváženému složení. Zkušenosti mnoha žen mi dávají za pravdu.

Jak Feminus vlastně funguje?

Feminus obsahuje látky, které byly namixované přesně na míru potřebám ženského organismu. Jedná se tradiční extrakty bylin, které mají ověřené a vědecky potvrzeny účinky (studie o vlivu jednotlivých složek přípravku na lidský organismus najdete na konci této recenze), plus důležité vitamíny a minerál zinek.

Má nějaké vedlejší účinky?

Feminus nemá žádné známé vedlejší účinky. Citlivější jedinci mohou ojediněle horší zareagovat na příjem specifických látek například slabší bolestí hlavy, či trávicími obtížemi. Je to však krátkodobý problém, který velmi rychle ustupuje. Pokud se tak náhodou nestane, je třeba kontaktovat lékaře.

Vyplatí Feminus užívat i v mladším věku, nejen v období menopauzy?

Podle mého názoru určitě ano. Mladším ženám také pomůže s případnou hormonální nerovnováhou a přispěje k většímu komfortu před i během menstruace. A k tomu obsahuje vitamíny či minerály, které ženy potřebují v každém věku.

Kdy začne účinkovat?

Jelikož se jedná o doplněk s přírodním složením, je třeba počítat s tím, že nástup účinků a jejich vliv budou víceméně individuálně. Bude to samozřejmě záviset i na zdravotním stavu a věku uživatelky a konkrétních nepříznivých projevech (intenzita, délka ...) . Většinou však viditelný efekt nastupuje již do 2.-3. týdnů od začátku užívání Feminusu.

Musí se brát vždy po 2 tablety, nestačí jen jedna?

Pokud chcete mít jistotu, že Feminus adekvátně zabere a skutečně pomůže, tak určitě užívejte plnou dávku podle doporučení výrobce. Pouze ta totiž obsahuje dostatek všech účinných látek v tom správném poměru a koncentraci.

 

Feminus – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Feminus je přírodní doplněk výživy, po kterém by měla sáhnout každá žena. Vypadá to jako reklamní slogan však? Nuž, jinak se to asi nedá říct. Feminus totiž využijí jako ženy, která začínají pociťovat první nepříznivé problémy vyplývající z nastupující menopauzy, tak i mladší, které potřebují optimalizovat hladinu hormonů a pomoci s menstruací ve smyslu úpravy cyklu či zlepšení jejího průběhu (méně bolesti, krve…).

Jak to vlastně Feminus zvládne? Určitě to bude díky jeho promyšlenému složení vyvinutého přímo na míru ženám a jejich potřebám. A jelikož je jeho užívání velmi jednoduché a pohodlné, balení vypadá exkluzivně a cena je přiměřená, myslím si, že neexistuje jediný vážnější důvod, proč si ho čím dříve nepořídit.

Pokud vás tedy Feminus zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu výrobce Feminus.cz.

 

💡 TIP: vyberte si z prémiových výživových doplňků od Primulus Group

➡️ Mužský multivitamin 💊 Primulus

 • pro všechny muže, které trápí nedostatek testosteronu a únava
 • výborný v andropauze
 • zde je recenze
 • zde ho najdete v obchodě Primulus.cz

➡️ Ženský multivitamin 💊 Feminus

 • pro všechny ženy, které trápí nedostatek estrogenu a častěji hormonální výkyvy
 • výborný v menopauze
 • právě čteš recenzi
 • zde ho najdete v obchodě Feminus.cz

➡️ Na klouby 💊 Kloubus

 • doplněk stravy pro zlepšení zdravotního stavu kloubů, svalů a šlach
 • zde je recenze
 • zde ho najdete v obchodě Kloubus.cz

 

Feminus – použité zdroje informací a zahraniční odborná literatura

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Feminus je výživový doplněk pro ženy, který má pomoci s udržením normální hladiny estrogenu. Pro ženy, které chtějí zvýšit energii, vitalitu i libido. Pro ženy pasující se s nepříznivými projevy menopauzy...

4.5

Feminus - recenze

✅ Cena: 569 Kč
✅ Balení: 60 tablet
✅ Dávkování: 2 tablety denně

Chci Feminus
Feminus.cz
Vývoj ceny Feminus

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
60 kapslí
Menoxin
Menoxin - recenze
➡️ komplexní přírodní přípravek
➡️ obsahuje rostlinné extrakty, které přispívají ke komfortu při menopauze
✅ přípravek na problémy s menopauzou za dobrou cenu
✅ přírodní složení, žádné vedlejší účinky
✅ certifikovaná výroba, vstupní kontrola surovin a výstupní kontrola kvality produktu
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

319 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
90 g prášku (30 dávek)
Blendea Supergreens
Blendea Supergreens
➡️ ideální pro alergiky a lidi s trávicími problémy
➡️ má příznivý vliv na hubnutí a detoxikaci
➡️ vhodná také pro pravidelné sportovce (bohatá na bílkoviny)
✅ 100% organický přípravek - BIO superpotravina
✅ patří mezi bezlepkové a bezlaktózové potraviny
✅ při pěstování nebyly použity žádné chemické hnojiva
✅ certifikovaný výrobek
Blendea.cz - eshop

⭐️ pokud objednáte 2 balení, dostanete dárek - praktický shaker
⭐️ slevový kupón po každé objednávce + časté akce
⭐️ možnost vrácení peněz za neotevřené balení
⭐️ poštovné je 85 Kč (Česká pošta), doba doručení 1-2 pracovní dny

499 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
24 tobolek
Mindflow
Mindflow
➡️ zahnání únavy
➡️ uvolnění a zklidnění mysli
➡️ podpora stavu relaxace
➡️ podpora zdravé funkce mozku a nervové soustavy
➡️ pozitivně ovlivňuje paměť
✅ obsahuje pouze přírodní složky
✅ vhodný i pro vegany
✅ účinek nastupuje do 20 minut a trvá až 3 hodiny
Mindflow.cz - eshop

⭐️ možnost vrátit 100% částky za nerozbalené balení
⭐️ nový český produkt
⭐️ vynikající reference

390 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 tablet
Primulus
Primulus (recenze)
➡️ "multivitamin moderního muže"
✅ díky svému složení posiluje imunitu, zvyšuje energii a pomáhá bojovat s příznaky mužského přechodu
✅ podporuje přirozenou tvorbu testosteronu
✅ afrodisiakální účinky, podporuje mužské libido
Primulus.cz - eshop

⭐️ známý a oblíbený produkt
⭐️ rychlé dodání

569 Kč
Chci vědět víc

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..