Feminus – tablety pro ženy v luxusním balení a skvělými parametry (recenze a reálné zkušenosti)

Erik Havlík Recenze 19. března 2021 0
Feminus - recenze
 • Balení: 60 tablet
 • Dávkování: 2 tablety denně
 • Dostupnost: Skladem

Feminus jsou prémiové tabletky od známého a oblíbeného výrobce výživových doplňků extra kvality (kromě Feminusu je to ještě Primulus a Kloubus). Tento doplněk je určen ženám, které potřebují více vitality a energie mě zvládnutí několika náročných období. Představuje tedy pomoc při poklesu estrogenů v ženském těle. Obsahuje extrakty ze 7 léčivých rostlin, které mají reálné a vědecky potvrzeny účinky na ženský organismus v kombinaci s důležitými vitamíny a jedním minerálním prvkem.

Pokud chcete vědět co všechno tento ženský “multivitamin” přesně obsahuje a jak tyto jednotlivé složky přípravku působí na náš organismus, přečtěte si tuto kompletní recenzi. Najdete v ní také informace o jeho účincích (jak je prezentuje samotný výrobce, ale i reálných od žen, které ho už vyzkoušeli včetně mé partnerky), správném užívání a dávkování Feminusu včetně info o vedlejších účincích, kontraindikacích a interakcích s jinými přípravky. Řekneme si kde tabletky dostanete koupit, v jaké ceně a balení. Vyplatí se to? Přečtěte si následující řádky a sami zjistíte, jak na tom Feminus opravdu je.

Původ přípravku a pár slov o výrobci

Jak jsem již zmiňoval v úvodu, za Feminus-em stojí “mladá” česká společnost zabývající se výrobou výživových doplňků s cíleným zaměřením na pohlavní zdraví mužů i žen, či zdraví kloubů Primulus Group, sro., Se sídlem v Ostravě. Muži mohou znát už celkem známý produkt Primulus na posílení mužské potence a podporu tvorby testosteronu a také ti, kteří hledali (a našli) prémiový přípravek na klouby s příznačným názvem Kloubus.

Feminus pro ženy je jinak řádně registrován doplněk stravy certifikovaný Státním zdravotním ústavem v Praze, a který splňuje všechny legislativní normy a požadavky potřebné pro jeho prodej u nás. Na to, abyste si ho pořídili, nepotřebujete mít recept, ani nemusíte podstoupit vyšetření u lékaře.

 

Složení Feminus

Feminus má kvalitní koncentrované přírodní složení, přičemž každá z aktivních složek přípravku je v té nejvyšší kvalitě. Přesně namixovaná kombinace těchto látek je vyvinuta speciálně pro ženy na podporu a udržení normální hladiny estrogenu v těle.

Obsahuje až ✅ 7 rostlinných extraktů, které jsou známé svými příznivými účinky na ženský organismus (maca, ašvagandha, kakaovník, kotvičník, muira puama, angelika čínská a damiána) spolu ✅ s důležitými vitamíny (vitamín B6, B12, C, E, D3) a ✅ zinkem.

Složení v 1 denní dávce (2 tablety):

složkamnožství
Maca - Řeřicha peruánská (Lepidium meyenii ), extrakt 10:1 z kořene200 mg
Ashwagandha - Whitania opojná (Withania somnifera), extrakt 10:1 z kořene, 5% whitanolidov150 mg
Kakao - extrakt z bobů kakaovníku pravého (Theobroma cacao), 10% theobrominu100 mg
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris), extrakt ze semen, 60% saponinů100 mg
Muira puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt 20:1 z byliny100 mg
Angelika čínská - Dong Quai (Angelica sinensis), extrakt 4:1 z kořene60 mg
Damiána - Pastala rozprostřena (Turnera diffusa), extrakt 10:1 z byliny50 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová)80 mg
Vitamín E (tokoferol)2,5 mg
Vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid)1,2 mg
Vitamin D3 (cholekalciferol)25 μg
Vitamin B12 (kyanokobalamin)10 μg
Zinek (citronan zinečnatý)15 mg

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

✅ Maca

✅ Ashwagandha

✅ Kakao

✅ Tribulus

✅ Muira Puama

✅ Angelika čínská

✅ Damiána

✅ Vitamíny

✅ Zinek

 

Hlavní účinky Feminus

Feminus díky svému unikátnímu složení prospívá ženskému tělu několika účinky:

 • zvyšuje zásobu energie
 • zmírňuje pocit únavy
 • posiluje zdravý sexuální apetit
 • podporuje lepší obranyschopnost organismu
 • udržuje optimální hladinu hormonů * (nejen v období nastupující menopauzy)
 • podporuje normální funkci močového ústrojí
 • zlepšuje koncentraci a posiluje nervový systém

 

Pro koho je určen – použití

Feminus je výživový doplněk s komplexním zaměřením speciálně určený na podporu ženského organismu.  Je určen všem ženám (18+), které chtějí pomoci s úpravou hormonální hladiny do normálu přírodní cestou.  Doporučuje se v menopauze i příznacích problémové menstruace, nebo jen tak na podporu vitality a ženské síly.

 

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka: 💊 2 tablety denně (během jídla nebo těsně po něm)
 • tabletky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny

Nejlepší forma užívání je podle několika žen včetně mé partnerky vždy 1 tableta ráno a 1 tableta večer, což mimochodem zabezpečí rovnoměrnější přísun aktivních látek přípravku. Pokud se stane, že vynecháte náhodou jednu dávku, nic se neděje a pokračujte v užívání jako kdybyste tabletku vzali. Určitě neznásobujte následující dávku, ačkoliv je přípravek bezpečný a je obtížné se jím předávkovat, načež však riskovat maličko vyšší riziko nežádoucích účinků.

 

Feminus – nežádoucí vedlejší účinky a upozornění

 • Vedlejší účinky: přípravek má obvykle bezproblémové užívání bez projevů nežádoucích vedlejších účinků (konkrétně výrobce neuvádí žádné potíže), malé riziko tak představuje pouze možná alergická reakce na některou z látek ve složení
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Feminus je výživový doplněk, určitě ne lék, ani náhrada pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku a neužívejte po skončení doby použitelnosti

 

Kontraindikace a možné interakce

S užíváním Feminus se podle výrobce tedy nespojují žádné větší rizika co se vedlejších účinků týká. No v případě kontraindikací a interakce s jinými přípravky existují určitá omezení:

 • možná reakce z přecitlivělosti nebo alergie, v takovém případě hned přerušte dávkování a poraďte se o dalším postupu s lékařem či lékárníkem
 • Feminus není určen pro děti nebo dospívající uživatelů, minimální věk je 18+
 • přípravek není vhodný pro ženy v těhotenství a při kojení
 • Feminus je nevhodný pro ženy s endometriózou a myomatózním dělohou
 • doplněk se také nedoporučuje při současném užívání léků na ředění krve

 

Cena a dostupné balení

Feminus se momentálně prodává jako základní 💊 60 tabletové balení, které vám pohodlně postačí při plné dávce 2 tablety denně na celý měsíc nepřetržitého užívání.

 

Kde Feminus koupit?

Výživový doplněk pro ženy Feminus je zatím dostupný pouze na českém trhu a pouze prostřednictvím oficiálního eshopu ✅ (v lékárně ho tam nenajdete). 60 tablet na 1 měsíc vás v přepočtu vyjde na přibližně .

 

Mé vlastní zkušenosti (partnerčino)

Feminus jsem na základě doporučení mé známé a na základě toho, že i já sám mám velmi dobré zkušenosti s mužským variantou Primulus, objednal rovnou 2 balení své partnerce na vyzkoušení. Rovněž dorazila luxusní krabička, která fakt vypadá dobře, kde byly tabletky rozděleny do dalších menších krabiček – ideální do kabelky. Proč jsem tak udělal? Partnerka ještě není v menopauze, ale nepříjemné příznaky výkyvů hormonů v těle pociťuje celkem často. Premenopauza? Možná. Lékařka se k tomu velmi nevyjádřila, což ale neznamená, že se s tím nedá nic dělat. Nejvíce jí vadila menstruace s různou intenzitou krvácení a bolestivosti, ale také menší chuť na sex (což přiznám se vadilo i mně). Experimentování s bylinkami ve formě různých odvarů a čajíků ji sice na chvíli bavilo, ale stále to nebylo ono.

Jak se jí zamlouval právě Feminus?

První menstruace přibližně po 2 týdnech užívání přípravku byla opravdu poměrně slabá a téměř bez problémů. Určitě se jí spalo lépe a tolik se při tom neprehadzovala jako předtím. To mimochodem vyústilo i k posílení její libida, odpočatá žena má jednoduše i více chuti na sex, nemám pravdu? A když i následující menstruace byla mírnější as minimem bolestí rovnou si objednala ještě jedno balení (takto absolvovala celkem tříměsíční kúru). Takže opravdu maximální spokojenost z její strany. A co říkají zkušenosti od ostatních žen? Pojďme se nyní na ně podívat.

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Nejvíce se o užívání doplňku Feminus vyjadřují ženy v menopauze, které chválí zejména jeho účinnost při menších návalech horka a na lepší spánek. Oceňují také více energie odkdy Feminus užívají a také fakt, že tabletky se zapíjejí téměř samy – nemají žádnou pachuť jak bývá u některých konkurenčních přípravcích zvykem a snadno se polykají. Je pravda, že cenu by si uměli představit i nižší, ale to mimo jiné vyvažuje i opravdu luxusní balení přípravku.

Několik zajímavých reakcí a postřehů žen pro lepší “vykreslení” přípravku připojuji:

… Feminus a méně únavy

“… hledala jsem něco na únavu a do oka mi padla reklama na Feminus. Objednala jsem si ho a začala užívat. Líbí se mi, že je to česká výroba. Po prvním měsíci užívání jsem už nebyla taková unavená, zlepšila se mi kvalita pleti, vlasů a nehtů. Feminus užívám asi 4 měsíce a mohu jen doporučit… “Martina K. (44 let)

… Feminus a návaly horka

“… po měsíci užívání přípravku FEMINUS se mi návaly horka omezily asi na 2x za den. Tyto příznaky menopauzy jsou velmi nepříjemné a proto jsem s přípravkem velmi spokojená… “Jana H. (50 let)

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • Feminus je kvalitní přírodní přípravek s koncentrovaným složením
 • široké spektrum účinných látek, vitamínů a minerálů v jediné tabletě
 • komplexní účinky na ženský organismus
 • podpora přirozené tvorby estrogenu – podpora nejen v menopauze
 • je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky – je tedy vhodný k dlouhodobému užívání
 • snadné užívání – 2 tablety denně
 • výborný poměr kvalita / cena
 • luxusní balení – vhodný dárek pro každou ženu
 • ověřený tuzemský výrobce (česká společnost Primulus Group)

 

Feminus a nejčastější otázky a odpovědi

Několik praktických informací se dá vyčíst i z různých komentářů na internetových diskusních fórech, z recenzí uživatelek, které kladou do pléna řadu otázek. Na ty nejčastější teď odpovím:

Proč vůbec Feminus vyzkoušet?

Protože pokud máte pocit, že vám zvýšená únava a málo energie způsobují stále více problémů v běžném, ale i intimním životě, tak Feminus vám s tím může účinně pomoci díky svému unikátnímu a vyváženému složení. Zkušenosti mnoha žen mi dávají za pravdu.

Jak Feminus vlastně funguje?

Feminus obsahuje látky, které byly namixované přesně na míru potřebám ženského organismu. Jedná se tradiční extrakty bylin, které mají ověřené a vědecky potvrzeny účinky (studie o vlivu jednotlivých složek přípravku na lidský organismus najdete na konci této recenze), plus důležité vitamíny a minerál zinek.

Má nějaké vedlejší účinky?

Feminus nemá žádné známé vedlejší účinky. Citlivější jedinci mohou ojediněle horší zareagovat na příjem specifických látek například slabší bolestí hlavy, či trávicími obtížemi. Je to však krátkodobý problém, který velmi rychle ustupuje. Pokud se tak náhodou nestane, je třeba kontaktovat lékaře.

Vyplatí Feminus užívat i v mladším věku, nejen v období menopauzy?

Podle mého názoru určitě ano. Mladším ženám také pomůže s případnou hormonální nerovnováhou a přispěje k většímu komfortu před i během menstruace. A k tomu obsahuje vitamíny či minerály, které ženy potřebují v každém věku.

Kdy začne účinkovat?

Jelikož se jedná o doplněk s přírodním složením, je třeba počítat s tím, že nástup účinků a jejich vliv budou víceméně individuálně. Bude to samozřejmě záviset i na zdravotním stavu a věku uživatelky a konkrétních nepříznivých projevech (intenzita, délka ...) . Většinou však viditelný efekt nastupuje již do 2.-3. týdnů od začátku užívání Feminusu.

Musí se brát vždy po 2 tablety, nestačí jen jedna?

Pokud chcete mít jistotu, že Feminus adekvátně zabere a skutečně pomůže, tak určitě užívejte plnou dávku podle doporučení výrobce. Pouze ta totiž obsahuje dostatek všech účinných látek v tom správném poměru a koncentraci.

 

Feminus – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Feminus je přírodní doplněk výživy, po kterém by měla sáhnout každá žena. Vypadá to jako reklamní slogan však? Nuž, jinak se to asi nedá říct. Feminus totiž využijí jako ženy, která začínají pociťovat první nepříznivé problémy vyplývající z nastupující menopauzy, tak i mladší, které potřebují optimalizovat hladinu hormonů a pomoci s menstruací ve smyslu úpravy cyklu či zlepšení jejího průběhu (méně bolesti, krve…).

Jak to vlastně Feminus zvládne? Určitě to bude díky jeho promyšlenému složení vyvinutého přímo na míru ženám a jejich potřebám. A jelikož je jeho užívání velmi jednoduché a pohodlné, balení vypadá exkluzivně a cena je přiměřená, myslím si, že neexistuje jediný vážnější důvod, proč si ho čím dříve nepořídit.

Pokud vás tedy Feminus zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu výrobce .

 

 

Feminus – použité zdroje informací a zahraniční odborná literatura

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Feminus je výživový doplněk pro ženy, který má pomoci s udržením normální hladiny estrogenu. Pro ženy, které chtějí zvýšit energii, vitalitu i libido. Pro ženy pasující se s nepříznivými projevy menopauzy...

4.5

Feminus - recenze

✅ Cena:
✅ Balení: 60 tablet
✅ Dávkování: 2 tablety denně

Vývoj ceny Feminus


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..