Femigel s olejem Tea Tree 2,7% (4 x 5 ml) – recenze a zkušenosti s přípravkem pro intimní komfort ženy

Erik Havlík Recenze 20. listopadu 2017 1 Vaginální gely / krémy

Femigel recenzeIntimní komfort ženy? Dnes už samozřejmost. Jak ho však udržovat na takové úrovni, aby se naše polovičky cítili opravdu komfortně a sebevědomě? Jedním ze způsobů jak toho dosáhnout, je i používání přírodního gelu s názvem Femigel od známé značky Australian Bodycare. Obsahuje 2,7% Tea Tree Oil – přírodní antiseptický olej v osvědčené koncentraci. Navíc, gel je vyroben tak, aby jeho aplikace byla co nejjednodušší a aby pomáhal v různých oblastech intimního diskomfortu.

V této recenzi si samozřejmě o Femigele řekneme mnohem více. To znamená i jeho kompletní složení a na co všechno se hodí. Také se dozvíte jak jej správně používat a kdy po něm sáhnout. Určitě vás zaujmou i reálné zkušenosti uživatelek, které jsem pro vás dohledal na internetu a také vám řeknu kde tento přípravek výhodně koupíte a v jaké ceně.

TIP – kde nakupovat přípravky pro své zdraví?

Femigel, jakož i jiné přírodní výživové doplňky a extrakty a pomůcky doporučuji nakoupit u specialistů na zdravou výživu – v eshopu ✅ ProZdraví. O kvalitě obchodu svědčí i stovky pozitivních recenzí a zkušeností zákazníků (zdroj Heureka.cz).

ProZdravi.cz - hodnocení eshopu (Heureka)

Jaké má Femigel složení?

V přípravku najdeme přírodní antiseptický ✅ olej Tea Tree v optimální a osvědčené 2,7% -ní koncentraci. Tento olej díky svým antiseptickým schopnostem pomáhá omezit výskyt bakterií, plísní a kvasinek a zároveň podporuje přirozené intimní prostředí.

Kompletní složení gelu: Aqua, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (2,7%), Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Propylene Glycol, methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea, Limonene, Linalool

✅ Čajovník australský

Čajovník Tea TreeTea Tree nebo Čajovník australský (Melaleuca alternifolia) pochází jak jinak z Austrálie, ale dnes se už pěstuje po celém světě. Má dlouhé, husté a přiléhavé listy se specifickou kořeněnou aroma.

Populární olej se z těchto listů lisuje za studena, je světle žluté barvy a vůní připomíná muškátový oříšek. Dnes je neodmyslitelnou součástí mnoha kosmetických přípravků, ale také je dostupný i samostatně. Má vynikající antiseptické vlastnosti, které dokáží spolehlivě ničit množství mikroorganismů.

Více o složení

 

Účinky přípravku (informace od výrobce)

 • je vhodný proti bakteriím a plísním způsobujícím různé infekce
 • napomáhá udržovat a obnovovat přirozenou mikroflóru a hladinu vlhkosti poševního prostředí
 • pomáhá při příznacích suchosti, svědění či podráždění a diskomfortu (například po léčbě antibiotiky)
 • vhodný doplněk při léčbě infekcí způsobených kvasinkami a plísněmi (i pro páry)
 • je výborný jako prevence například před a po návštěvě koupaliště či sauny
Více o účincích

 

Pro koho je produkt určený?

Femigel je určen zejména pro ženy , které mají rádi svůj intimní komfort na dlouhou a nepřerušovanou dobu, ale i pro ty, které mají  problémy s opakovanou bakteriální vaginózou nebo vaginálními mykózami. 

Kde koupit Femigel a za jakou cenu?

Femigel recenze

ProZdravi - eshop

Proč doporučuji nakupovat v eshopu ProZdraví.cz:

✅ výborná cena (186 Kč za 4x 5 ml)
✅ rychlé dodání zboží (Femigel dorazí 1 den po objednání)
✅ garance kvalitního výrobku

Výhodně koupit v eshopu ProZdraví.cz

 

Jak a kdy jej používat

 • doporučená aplikace při mírných potížích: 1x za 3 dny
 • při silnějších potížích 2x denně a pokračovat až do ústupu potíží
 • pro udržení optimální mikroflóry v pochvě se doporučuje občasné použití, například i jako prevence (koupaliště, fitko, sauna …)

Návod k použití:

Aplikátor vyjměte z neporušeného obalu, uchopte na širším konci a zatřeste jím (jako s teploměrem), aby se obsah dostal k jeho tenčímu konci. Uzávěr odšroubujte, tenký konec aplikátoru zasuňte do vagíny a z tuby vytlačte celý její obsah. Po aplikaci se doporučuje zůstat ležet ještě několik minut na zádech, čímž se dosáhne optimální účinek v celé pochvě. Gel aplikujte nejlépe večer před spaním. Aplikátor po použití vyhoďte.

Kontraindikace a upozornění

 • Pro koho je gel určený: Pro ženy v pohlavní dospělosti
 • Kontraindikace: Neužívejte Femigel v případě, že zaznamenáte alergickou reakci, také se doporučuje přerušit používání v průběhu menstruace a pokračovat až po jejím ukončení, také není doporučován v těhotenství
 • Skladování: V suchu při teplotě do 25 °C mimo vlhka, mrazu a přímého slunečního světla a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Femigel je určen pouze pro venkovní použití, přípravek spotřebujte do data uvedeného na boční straně balení.

Největší výhody Femigelu z mého pohledu

 • je přímo určen pro intimní hygienu a pro aplikaci do pochvy
 • přírodní vaginální gel bez hormonů
 • je vhodný i jako lubrikant, nedráždí, je nemastný, čirý a nezanechává skvrny
 • přírodní složení přípravku s dobrou snášenlivostí
 • přípravek se dobře snáší s bariérovou antikoncepcí (pesar, kondom)

Zkušenosti s užíváním

S Femigelem se můžete setkat nejen v našich lékárnách (což mi potvrdila známá), ale samozřejmě i v kvalitních e-shopech ověřených prodejců. Zkušenosti s přípravkem? Ve zkratce to shrnu:  podle vyjádření mnohých uživatelek je Femigel vynikající při problémech s mikrobiální nerovnováhou v pochvě (na kvasinky, mykózy) a osvědčil se také jako účinný prostředek pro prevenci před nimi  (populární zejména při zvýšené možnosti nákazy ve veřejných prostorách). Pro ilustraci také připojuji pár komentářů:

Hodnocení a zkušenosti od ověřených uživatelů (fórum + diskuse)

Takto to vypadá s celkovým hodnocením zákazníků na Heurece:

Femigel celkové hodnocení

Femigel je kvalitní produkt, jen kdyby byl o něco levnější… (ačkoliv podle mého názoru kvalita i něco stojí)

Femigel zkušenosti

…výborný a spolehlivý i jako prevence:

Femigel hodnocení

 

Femigel a moje doporučení na závěr

Každopádně mohu na závěr říci, že Femigel s čajovníkovým olejem je oblíbený i pro jednoduchou a bezproblémovou aplikaci. O účincích ani nemusíme debatovat 🙂 V případě pokud jste se pro ✅ Femigel rozhodli i na základě této recenze, doporučuji vám ho koupit pohodlně a diskrétní u ověřeného a kvalitního prodejce, což v mém případě znamená právě tento ✅ oblíbený eshop.

Použité zdroje informací:

 • ProZdraví – informace o přípravku (prodejce)
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Femigel s olejem Tea Tree 2,7% (4 x 5 ml) - kvalitní vaginální gel pro co nejlepší intimní komfort ženy.

4.3

Femigel recenze

 

✅ Cena: 186 Kč
Balení: 4x 5 ml (tuby)
✅ Dávkování: 1 tuba za 3 dny (při mírných potížích)

Chci Femigel s Tea Tree olejem

Autor článku

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Trochu jsem se tea tree oil bála, ale kromě mírného štípání, které o chvíli zmizelo jsem nepociťovala žádné jiné problémy. Takže Femigel mohu bez všeho doporučit každé ženě. Používám ho pravidelně 2 x týdně po návštěvě městské plovárny jako prevenci. Jsem bez jakýchkoli potíží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.