Curaprox Black is White – účinný způsob bělení zubů, žádný podvod (kompletní recenze)

Zuzana Pelyová Recenze 25. března 2021 0 pasty

Curaprox black is white (recenze)

Curaprox Black is White je bělící zubní pasta, která citlivě odstraňuje zabarvení s nejvyšší péčí o zubní sklovinu. Aktivní uhlík do sebe absorbuje částečky zabarvení. Dodává se spolu s ultrajemným zubním kartáčkem CS 5460. Enzymy obsažené v pastě podporují schopnost slin bránit ukládání plaku a spolu s fluoridy představují dvojnásobnou ochranu před zubním kazem.

Chcete vědět více o této bělící zubní pastě? Jaké jsou její účinky? O kolik odstínů dokáže vybělit zuby? O tomto všem se dozvíte v mé recenzi.

Curaprox Black is White – navigace v článku

Curaprox black is white (recenze)

 

Složení

Curaprox Black is white obsahuje sodium hydroxylapatit, který účinně chrání a regeneruje zubní sklovinu . Speciální složení podporuje i lesk zubů . Jako jedna z mála zubních past neobsahuje SLS (sodium lauryl sulfát), která zajišťuje pěnivost pasty, ale zároveň dráždí sliznice a pokožku a způsobuje dlouhodobé zdravotní problémy.

Další složení Curaprox Black is White

 • fluoridy
 • enzymy
 • sodiom Hydroxylapatit

Účinky Curaprox černá je bílá

Tato zubní pasta od známého švýcarského výrobce Curaprox obsahuje účinné látky pro péči o zubní sklovinu, dásně a ústní dutinu, přesto účinky na bělení jsou výrazné. Curaprox Black is white zaručuje šetrné bělení zubů na základě obsahu aktivního uhlíku.

Jaké účinky má Curaprox Black is White :

 • šetrné bělení díky obsaženému karbonu
 • jemné čištění díky přibalené zubnímu kartáčku
 • zvyšuje odolnost vůči zubním kazem
 • po umytí zubů můžete klidně jíst a jídlo vám bude chutnat
 • dodává zubům lesk
 • zpevňuje zuby
 • posiluje zdraví ústní dutiny
 • podporuje antibakteriální funkce slin hydroxylapatit ve sklovině

Proč si koupit zrovna tuto zubní pastu s kartáčkem?

Curaprox black is white bělicí účinky na zuby

Curaprox Black is White obsahuje hydroxyapatit, který zpevňuje sklovinu a mění zuby na zářivě bílé.

Na rozdíl od mnoha jiných bělicích past, které zraňují sklovinu i ústní sliznici chemickými bělidly a obrusovacími částicemi, zubní pasta Black Is White udržuje zuby přirozeně bílé pomocí aktivního uhlíku. Ten do sebe absorbuje částečky pigmentace a zároveň pastě dodává výjimečný černý odstín.

 Tato černá bělící zubní pasta obsahuje aktivní uhlí, které absorbuje (navazuje) látky způsobující zabarvení zubů, šetrně jejich odstraňuje a zuby přitom neobrušuje.  Druhou důležitou složkou pasty je hydroxyapatit (HAP), který vytvrzuje zubní sklovinu a dodá zubům krásně perleťový lesk . V pastě Black is white jsou také obsaženy enzymy podporující přirozenou antibakteriální funkci slin proti plaku a společně s fluoridy tak chrání před vznikem zubního kazu . Pasta se stala kvůli těmto vlastnostem předurčenou k pravidelnému používání jako běžné zubní pasty.

Výhody Curaprox Black White:

 • přijatelná cena v poměru k balení a účinkem
 • kvalitní přírodní zubní pasta
 • garance nejvyšší kvality
 • účinnost
 • prémiová kvalita

Zubní pasta Black is White neobsahuje agresivní pěnidlo SLS ani kontroverzní látku triclosan. Může se používat jako běžná zubní pasta bez jakýchkoliv omezení.

Kde je koupit a jaká je cena?

Kvalitní a originální balení zubní pasty a sonické kartáčky Curaprox Black is White bezpečně zakoupíte u ověřených prodejců. Já preferuji kvalitního a spolehlivého obchodníka – Dr. Max, kde toto balení zakoupíte za výhodnou cenu v poměru k obsahu. Protože tato past nepatří mezi běžné chemické pasty, které nejsou založeny na přírodní bázi, je výroba pasty náročnější. Od toho se odvíjí i cena balení zubní pasty a kartáčku.

V případě, že hledáte opravdu účinnou ochranu pro vaše zuby, vyzkoušejte hydrosonickú kartáček. Vyčistí i místa, na které běžná kartáček štětinami nedosáhne. Prodává se v balení se zubní pastou. Aktuálně je v lékárně za výhodnou cenu ve slevě.

Curaprox Black is White

Curaprox black is white (recenze)bělicí pasta + klasický kartáček

✅ výhodná cena, protože obsahuje v balení i jemný zubní kartáček
✅ aktivní uhlík do sebe absorbuje částečky zabarvení
✅ myjte si zuby ráno a večer před spaním
✅ rychlé dodání zboží (většinou do 3 dnů)
✅ garance kvalitního výrobku

Doporučuji nakoupit v  ✅ lékárně Pilulka.cz za super cenu 599 Kč (výhodná cena v poměru k oficiální ceně na stránce výrobce).

Curaprox Hydrosonic Black is White

Curaprox hydrosonic black is white + pastabělicí pasta + hydrosonický kartáček

✅ díky její hydrodynamický efektu čistí dokonce i některé z míst, na které vlákna nedosáhnou
✅ extra jemná vlákna CUREN ®
✅ dosáhne dokonce i na kritická místa
✅ rychlé dodání zboží (většinou do 3 dnů)
✅ garance kvalitního výrobku

Doporučuji nakoupit v  lékárně Pilulka.cz  v supr slevě 4199 Kč (výhodná cena v poměru k oficiální ceně na stránce výrobce).

Hydrosonic Black Is White zubní kartáček má extrémně dlouhou výdrž baterie. Plně nabitá baterie poskytne více než 40 minut čistícího času. Na prázdnou baterii Vás upozorňuje kontrolka LED, která na spodku svítí po dobu jedné minuty. Nabíjení hydrosonickej kartáčku je jednoduché, stačí zapojit jeden konec USB kabelu do nabíjecího vstupu a druhý konec do vašeho notebooku či adaptéru na mobilní telefon. Jemný způsob bělení zubů - bez chemických bělidel a hrubovacích částic.

Jak užívat Curaprox Black is White?

Zubní pasta Curaprox Black is White se používá podle potřeby (běžně je to ráno a večer nebo po každém jídle). Zubní pasta se nanáší přímo na zubní kartáček přibližně ve velikosti hrášku a jemnými krouživými pohyby se čistí zuby z vnější iz vnitřní strany zubů. Správnou techniku ​​čištění zubů se dozvíte u svého stomatologa nebo dentální hygienistky. Po vyčištění zubů se důkladně vypláchne ústní dutina. Zubní kartáček také po použití důkladně opláchněte vodou. Doporučuje se použít dle potřeby, nejlépe ráno i večer.

?Věděli jste, že …

Aktivní uhlík způsobuje černou barvu pasty, zároveň však udržuje vaše zuby perleťově bílé. Black Is White pokrývá zuby ochranným filmem tvořeným hydroxylapatitom. Ten remineralizuje sklovinu a dokonce bojuje se začínajícími zubními kazy.

Případné nežádoucí účinky, kontraindikace + skladování

Zubní pasta je obvykle velmi dobře snášena, zejména kvůli svému složení. Samozřejmě, nedoporučuji zubní pastu konzumovat.

Skladování: skladujte uzavřenou tubu na tmavém místě při pokojové teplotě

Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců.

Proč jsem si Curaprox Black is White oblíbila?

 • je to ověřená švýcarská značka
 • ten pocit opravdu čistých zubů
 • kvalitní složení
 • designové balení v černé barvě
 • aktivní uhlík, který zuby opravdu bílí
 • moje zuby a sklovina jsou chráněny
 • výhodné balení
 • je možnost zakoupit si i cestovní balení s menší zubní pastou (8 ml)

Mé zkušenosti s Curaprox Black is White

Na trhu dosud nic podobného nebylo. Bělicí zubní pasty obsahují většinou agresivní abrazivní složky, které na jedné straně odstraňují povlak a naoko bělí zuby, avšak z dlouhodobého hlediska ničí sklovinu. Právě tento aktivní uhlík na přírodní bázi účinkuje skvěle, protože čistí zuby nejen od běžného povlaku ale funguje i místo sezení u dentální hygienistky .

Navzdory mnohým sporným recenzím ve fórech jsem se rozhodla ji vyzkoušet a byla jsem spokojená. Vyzkoušela jsem předtím množství bělicích zubních past, ani ty nebyly zrovna nejlevnější. Ale zároveň s nimi jsem používala i Elmex gel, aby mi opět zacelil sklovinu, neboť běžně dostupné zubní pasty byly příliš agresivní. Také jsem ocenila, že Curaprox Black is White nezvyšuje citlivost zubů .

Obsahuje 15 000 ppm hydroxylapatitu, který remineralizuje zubní sklovinu a uzavírá odhalené dentinové kanálky a také přírodní modrý filtr pro ještě větší lesk vašich zubů.

Jak hodnotí uživatelé Curaprox Black is White (diskuse + fórum)

Recenze a zkušenosti uživatelů bělící zubní pasty s kartáčkem (CS 5460) od Curaprox najdete i na české Heuréce.

Recenze curaprox black is white

 

 

Samozřejmě, na zubní pastu s kartáčkem Curaprox najdete i negativní reakce a zkušenosti. Avšak důležitým znakem je přirozená barva zubů. Neměly být jste mít přehnaná očekávání. Pokud máte od začátku žluté zuby, žádná pasta vám barvu zubů nezmění. Zežloutnutí zubům však dokáže navrátit jejich původní barvu při pravidelném používání.

?Zajímavost

Látka Prestige Sparkling Blue® dodává lesk a zuby se tak zdají ještě bělejší. Esenciální oleje a složka Starphere® zas pomáhají chránit zuby i ústní dutinu.

Curaprox Black is White a moje doporučení na závěr

Curaprox Black is White zubní pastu a kartáček (CS 5460) doporučuji i na běžné používání, nejen jako bělící pastu. Patříte mezi osoby, které očekávají změnu o jeden-dva odstíny? Chcete tu nejlepší péči o vaše zuby? Zbožňujete přírodní kosmetiku? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, tak právě Curaprox Black is White je pro vás to pravé.

Pokud jste se pro něj rozhodli, tak Curaprox Black is White  je určitě dobrou volbou. Určitě uvítáte i rychlé dodání, garanci originality a jistotu nejlepší ceny, kterou vám zaručí  v lékárně.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost
 • účinnost na bělení

Pouze několik úvodních vět

Zubní pasta s kartáčkem Curaprox Black is White je opravdu účinným řešením bělení zubů o jeden dva odstíny bez silných abraziv nebo poškození skloviny. Jde o metodu aktivního uhlíku, který vybělí zuby a zároveň je chrání. Výhodou pasty je i to, že po ní můžete klidně jíst bez podivné pachutě.

4.1

Curaprox black is white (recenze)

 

✅ Cena : 599 Kč
Množství : 90 ml
✅ Dávkování : ráno a večer (před spaním) mýt krouživými pohyby zevnitř i zvenku zubů


Autor článku
Zuzana Pelyová

Absolvované studium Marketingu a managementu v cestovním ruchu. Přes léto jsem vášnivý cyklista a plavec, přes zimu preferuji snowboard. Aktivní sportuji, preferuji kolo a turistiku přes léto a během zimy zas snowboard. Vedu poměrně zdravý životní styl, ale snažím se io vyvážený poměr makroživin, což je u vegany těžší. Zajímám se také o ekologii a třídění odpadu. Celoročně trávím čas aktivně na horách na Slovensku a v zahraničí, za špatného počasí mě můžete najít v posilovně. Aktivní komunikuji v anglickém jazyce a v německém a francouzském bez problémů vedu běžnou konverzaci. Zajímá mě soustavné vzdělávání v marketingových oborech a jsem milovníkem nejnovějších technologií a vědy.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..