Candivac (recenze) – výživový doplněk vyrobený speciální technologií na pomoc s vaginálními mykózami

Erik Havlík Recenze 24. března 2021 0 Kapsle, Probiotika

Candivac recenze

Candivac je osobitý přípravek, kde v perorálních kapslích najdete bakteriální lyzát připravený speciální technologií z kandidových kmenů, které jsou nejčastějšími původci vaginálních mykóz. Proč je tento přípravek vhodný při problémech s opakujícími se vaginálními mykózami? Chcete vědět jak konkrétně působí a jak ho správně užívat?

Všechny dostupné informace spolu se zkušenostmi s jeho užíváním najdete právě v této recenzi. K závěru samozřejmě přidám i největší výhody přípravku jako je vidím já + moje doporučení na konec.

Candivac – navigace v článku

Candivac recenze

Jaké má Candivac složení?

Jedna kapsle přípravku obsahuje celkem  5 mg lyofilizátu inaktivovaných mikroorganismů z kmenů nejčastějších původců vaginálních mykóz.

5 mg aktivní substance přípravku v 1 kapsli obsahuje:

složkamnožství
Candida albicans lysatum cryodessicatum (CCM 8355)0,83 mg
Candida krusei lysatum cryodessicatum (CCM 8357)0,83 mg
Candida glabrata lysatum cryodessicatum (CCM 8356)0,83 mg
Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum (CCM 7083)2,50 mg

Přídavné látky: škrob, laktóza (plnidla), oxid křemičitý (protispékavá látka), želatina, oxid titaničitý, čištěná voda (obal tobolky)

✅ Lyofilizát inaktivovaných mikroorganismů

Přípravek Candivac obsahuje unikátní kombinaci purifikovaných kandidových lyzátů (vysoce přečištěné neškodné části inaktivovaných mikroorganismů).

Základním mechanismem obranyschopnosti člověka je takzvaná nespecifikovaná imunitní schopnost (neadaptivní), která je zaměřena proti jakémukoliv druhu mikroorganismu. Existuje však i imunita získaná (adaptivní), t.j. zaměřená proti konkrétnímu druhu / kmeni mikroorganismů a zasahuje ho účinněji i když s mírným zpožděním.

Bakteriální lyzáty obsahují všechny imunogenní komponenty bakteriálních buněk a připravují se většinou z bakterií, které nejčastěji způsobují zdravotní problémy. Takový lyzát podáván perorálně působí přes střevní imunitní systém. (zdroj)

Účinky přípravku

 • bakteriální lyzát obsažený v přípravku napomáhá k získání specifické imunity a tím i k zamezení opakovaných vaginálních kandidóz*

*více informací o působení bakteriálních lyzátů naleznete zde

Pro koho je produkt určen?

Candivac je určen pro ženy  i muže  v každé věkové kategorii. Pro všechny páry,  které potřebují pomoc s vaginálními mykózami. 

Kde koupit Candivac a za jakou cenu?

Candivac recenze

ProZdravi - eshop

Proč doporučuji nakupovat v eshopu ProZdraví.cz:

✅ výborná cena (329 Kč za 30 kapslí)
✅ rychlé dodání zboží (Candivac dorazí 1 den po objednání)
✅ garance kvalitního výrobku

Užívání a dávkování přípravku Candivac*

 • balení obsahuje 30 kapslí
 • doporučené dávkování: 1 kapsle denně během prvních 10 dní, následně 20 dní vynechat a opět užívat 1 kapsli denně po dobu 10 dní, vynechat 20 dní a cyklus ukončit užíváním 1 tobolky denně zase po dobu 10 dní
 • 10 dní (20 dní pauza) + 10 dní (20 dní pauza) + 10 dní (spotřebujete celkem 30 kapslí za tři kalendářní měsíce)
 • cyklus užívání přípravku lze opakovat po 20 denní přestávce

*zdroj: příbalový leták

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 7 let a osoby přecitlivělé na některou ze složek přípravku (přípravek obsahuje laktózu), těhotné a kojící ženy by měly jeho užívání konzultovat s lékařem
 • Vedlejší účinky: Nejsou známy, přípravek je vyroben z přírodních složek
 • Kontraindikace: Také nejsou známy, nedoporučuje se však současná aplikace s imunobiologické přípravky (v opačném případě je to třeba konzultovat s lékařem)
 • Skladování: V suchu a při teplotě do 25 °C mimo vlhka, mrazu a přímého slunečního světla a v dosahu dětí
 • Upozornění: Candivac v žádném případě není určen jako lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku
 • Upozornění: Před použitím přípravku si podrobně přečtěte přiložený příbalový leták, v případě nejasností kontaktujte svého lékaře či lékárníka

Největší výhody přípravku Candivac z mého pohledu

 • přípravek je originální patentovaný výrobek složený z bakteriálních lyzátů
 • je vhodný pro ženy i muže
 • jednoduchá aplikace přípravku – perorálně tobolky se snadno polykají, žena si nepotřebuje zavádět žádné nepříjemné aplikátory
 • je možné jej užívat spolu s antimykotiky
 • český tradiční výrobce Bioveta, přípravek byl vyvinut ve spolupráci s Lékařskou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci

Zkušenosti s užíváním

Nuž, ke Candivacu se mohu vyjádřit zcela stručně. “My v rodině” 🙂 až tak kvasinkami netrpíme, ale naše společná známá s tím měla dost problém (vaginální kandidózy) a to téměř každý měsíc. Samozřejmě podstupovala různá vyšetření (gynekologické, imunologické), zkoušela také různé čípky, probiotika a v rámci doplňkové léčby jí byl nakonec doporučen Candivac.  Podle vlastních slov jí takové “bezbolestní očkování” snížilo frekvenci problémů téměř až o polovinu. 

Candivac je na našem (česko-slovenský) trhu dostatečně dlouho na to, aby si získal určité renomé. Je tedy hojně zmiňovaný v různých diskusích a fórech na internetu. Z těch nejznámějších spomenu například: emimino.cz. Já jsem se rozhodl, že vám připojím k textu pár zkušenosti, které jsem našel na Heurece:

Hodnocení a zkušenosti od ověřených uživatelů

Candivac zkušenosti

Všechny posledně zmíněné doplňky výživy mají efekt zejména po propuknutí kandidózy a méně preventivní záběr. S Candivacem je to opačně: prevence před opakováním problémů je na prvním místě – získaná a posílena obranyschopnost prostřednictvím lyzátů z nejznámějších kmenů bakterií způsobujících vaginální mykózy.

Candivac a moje doporučení na závěr

Nuže, co dodat na závěr recenze… Pokud si myslíte, že právě Candivac by mohl být řešením vašich problémů a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit hlavně u ověřeného a kvalitního prodejce, což v mém případě znamená tento oblíbený eshop. Máte tak jistotu, že k vám dorazí kvalitní výrobek za výhodnou cenu. Zboží je odesílané nejpozději do 2 dnů od Vaší objednávky. Při nákupu nad 1500 Kč máte dopravu a balné zdarma.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Candivac - účinný výživový doplněk, který je připraven speciální technologií s obsahem bakteriálních lyzátů na pomoc s vaginálními mykózami.

4.5

Candivac recenze

✅ Cena: 329 Kč
Balení: 30 kapslí (dávka na 3 měsíce)
✅ Dávkování: po dobu 3 měsíců 1 kapsle denně během prvních 10 dní v měsíci

[/su_row]

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..