Belobaza, nebo když je krém základ zdravé pokožky (krém, který je vhodný i pro děti od útlého věku) – recenze

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 0 Krém, Oleje a krémy (kosmetika)
Belobaza krém 100g
 • Balení: 100 g
 • Aplikace: dle potřeby
 • Dostupnost: Skladem

Belobaza je krém, který přispívá k ochraně, péči a podpoře hojení pokožky. Kdo by nechtěl krásnou pleť bez jakýchkoli “kazů”. Tak neříkám, že právě Belobaza vás za okamžik promění na bezchybných Adonise a Venuše. Určitě však jeho pravidelné používání dokáže vaši pokožku důkladně hydratovat, uklidnit a chránit. Jelikož neobsahuje žádné parabeny, lanolin, syntetická barviva ani parfémy je vhodný i pro citlivou pokožku dětí již od útlého věku.

Chcete vědět více o tomto zajímavém krému? Tak v této recenzi si o něm řekneme opravdu dost. Na úvod se přistavíme při jeho složení a řekneme si o jeho účincích. Přiblížíme si pro koho je tento krém vhodný a při jaké příležitosti ho používat. Nezapomeneme se podívat ani na zkušenosti s jeho užíváním a řekneme si i to, kde ho dostanete pohodlně a výhodně koupit.

Jaké má Belobaza složení?

Krém Belobaza jako zdravotnický prostředek, přípravek podporující hojení, regeneraci a epitelizaci kůže, je používán jako mechanická ochrana pokožky. Tento účinek je dosažen výhradně ✅ neaktivními lipidovými substancemi.

Co obsahuje:

 • čištěná voda, bílá vazelína, cetylstearylalkohol, tekutý parafín, cetostearomakrogol, benzylalkohol, monohydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, kyselina fosforečná, hydroxid sodný

Účinky přípravku podle výrobce

 • chrání a vyživuje citlivou pokožku, včetně té nejcitlivější dětské
 • díky upravené hodnotě pH pomáhá udržovat přirozené prostředí a fyziologickou rovnováhu pokožky
 • používá se i jako pomocná léčba v případech atopických kožních změn
 • rovněž při ochraně a zklidnění pokožky po léčbě lokálními kortikosteroidy
 • může se použít jako pomocná léčba mírných kožních lézí, například při svědění a suché pokožce (v případě, že není indikována léčba lokálními kortikosteroidy)

Pro koho je produkt určen?

Krém Belobaza je určen  pro všechny, kteří chtějí chránit svou pokožku a přispět tak k jejímu normální funkci.  Vhodný i pro citlivou pokožku ? dětí a pro pokožku postiženou ekzémy, lupénkou a dalšími dermatitídami.

Kolik stojí Belobaza (cena + kde koupit)?

Přípravek si můžete pohodlně zakoupit v mé oblíbené internetové lékárně ✅ a jeho cena je .

💡 TIP:Krém Belobaza si můžete zakoupit i ve známé a zákazníky ověřené lékárně ✅ za cenu  (100 g).

Porovnání balení krému

Použití krému Belobaza

 • mast aplikujte zlehka na pokožku – tenkou vrstvu
 • aplikace krému se doporučuje minimálně 2x denně v případě potřeby i častěji

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Není určeno pro: Osoby alergické na složky obsažené v přípravku
 • Vedlejší účinky: Výrobek je dobře snášen, v souvislosti s jeho užíváním nebyly pozorovány žádné závažné nežádoucí účinky, v málo pravděpodobných případech podráždění pokožky (alergie) nepokračujte v užívání
 • Skladování: V suchu a při teplotě 15 – 30 °C, mimo vlhka, mrazu, přímého slunečního světla a dosah dětí
 • Upozornění: Belobaza krém je určen pouze pro venkovní použití, nepoužívejte jej na poraněnou pokožku, při kontaktu očí s krémem je okamžitě vypláchněte teplou vodou

Největší výhody krému Belobaza z mého pohledu

 • krém je vhodný i při mírných defektech kůže
 • výborně se roztírá a je vhodný i pro ty nejmenší děti (přírodní kosmetika)
 • neobsahuje parabeny, lanolin, syntetická barviva ani jiné přídatné látky
 • výrobce, chorvatský Belupo, je jedna z nejúspěšnějších firem působících u nás (Česko, Slovensko) v oblasti dermatologie

Zkušenosti s užíváním

Krém Belobaza používá moje sestra u malých po každém večerním koupání. Neteř měla problém se suchou pokožkou a opravdu často se zvykla škrábat po celém těle. Sestra se ptala různých specialistů – dermatologů, alergologů. Na radu jednoho začala používat právě Belobazu. Jelikož je neparfémovaný, s dobrou konzistenci a rychlým vstřebáváním, velmi brzy si na něj zvykla a dokonce ho používá i sama. Jinak, její dceři se zhruba po měsíci pokožka zlepšila (část zásluh sestra připisuje i Belobaze).

I podle komentářů na internetu, které jsem našel v různých diskusích,  má tento krém pozitivní účinky na dětskou pokožku.  Další výhodou je i jeho solidní cena.

Hodnocení ověřených uživatelů (diskuse + fórum)

Belobaza zkušenosti

…další zkušenosti:

Belobaza hodnocení

…celkové hodnocení krému (Heureka):

Belobaza celkové hodnocení

Zhodnocení na závěr

Je velmi fajn, že tento krém jako zdravotnický prostředek neobsahuje kortikosteroidy. Je fajn, že není parfémovaný, v dobré konzistenci a lehce roztíratelný. Je fajn, že jeho cena vás nezruinuje. To je vše opravdu fajn.  Největším pozitivem tohoto krému však je, že je opravdu dobrý nejen na citlivou dětskou pokožku ale i tu vaši.  U menších defektů kůže, případně při problémech se suchou pokožkou můžete po kvalitní Belobaze bez obav sáhnout.

V případě, že se pro ✅ krém Belobaza rozhodnete i na základě této recenze, doporučuji vám ho koupit hlavně u ověřeného a kvalitního prodejce, což v mém případě znamená tuto ✅ oblíbenou lékárnu . Určitě ho najdete i v některých kamenných lékárnách, ale lepší cenu v drtivé většině případů najdete právě na internetu a ušetříte tak čas, který byste jinak strávili obíháním prodejen.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Belobaza - krém, který pozitivně přispívá k ochraně, péči a podpoře hojení pokožky a je vhodný i pro děti od útlého věku.

4.7

Belobaza krém 100g

✅ Cena:
✅ Balení: 100 g
✅ Dávkování: dle potřeby

Vývoj ceny Belobaza krém


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..