Anxiolan GS (recenze) – pomoc přírody při neklidu, úzkosti, stresu, nervozitě a napětí

Michal Forbak Recenze 26. února 2020 0 Doplňky stravy, Tablety
GS Anxiolan tbl.30 2017 ČR/SK
 • Balení: 30 tablet
 • Dávkování: 1-2 tablety denně
 • Dostupnost: Skladem

Pokud máte problémy s pocity neklidu, nervozity či úzkosti, v rámci podpory vám může kromě režimových opatření pomoci i samotná příroda. Jak? Například prostřednictvím speciálního přípravku Anxiolan GS.

Ten obsahuje kombinaci více přírodních extraktů, minerálů a látek, jejichž cílem je zklidnění nervového systému a zlepšení zvládání stresu, nervozity a napětí. Zajímavostí je, že klinickou studií bylo prokázáno, že kombinace extraktů v tabletách působí lépe, než je tomu v případě jednosložkových produktů.

Složení přípravku

Anxiolan GS obsahuje 4 látky, které jsou přírodního původu a jejich cílem je podpora mentálního zdraví komplexně. Jde o extrakt z ✅ kozlíku lékařského, extrakt z ✅ třezalky, minerál ✅ Hořčík a ✅ vitamín B6.

Kozlík lékařský je známou rostlinou, která se již odpradávna v tradiční medicíně používá pro podporu duševní pohody. Může také pomoci lépe zvládnout stres, rušný životní styl, napětí a stres, pomáhá také na optimální relaxaci.

Třezalka, který se v přípravku také nachází ve formě extraktu, je také známý jako velmi dobrý přírodní relaxant. Přispívá k emocionální rovnováze, optimálnímu uvolnění, pozitivní náladě a také ke zdravému spánku.

Hořčík je známý minerál, který působí nejen na správnou činnost pohybového aparátu, ale i na nervový systém. Jeho nedostatek způsobuje úzkosti, nervozitu a napětí.

Vitamín B6, zvaný také Pyridoxin, je také důležitý pro psychické zdraví, mentální klid a zdravý odpočinek. Spolu s Hořčík přispívá ke správnému fungování nervového systému.

Tyto látky jsou v tabletkách zastoupeny v následujícím množství:

Látka:v 1 tabletědenní referenční hodnota příjmu
Extrakt z kozlíku lékařského 5:1 (odpovídá 250 mg sušeného kořene)50 mgnení stanovena
Extrakt z třezalky tečkované 15:1 (odpovídá 150 mg sušené natě)10 mgnení stanovena
Hořčík50 mg13 %
Vitamín B61,6 mg114 %

Další pomocní látky: objemové činidla jako mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy a sodná sůl karboxymethyl škrobu, oxid hořečnatý, protispékavé činidlo stearan hořečnatý, lešticími látkami jako hydroxypropylmethylcelulóza a mastek, ale i barvivo oxid titaničitý.

Účinky GS Anxiolan

Primárním účinkem užívání přípravku Anxiolan je lepší duševní zdraví a zvládání stresu optimálně a efektivně. Přípravek nabízí také pomoc při nervozitě, úzkosti a napětí, ale samozřejmě jen v rámci možností svého přírodního složení. Účinky se nejlépe projeví až při dlouhodobějším a pravidelném užívání.

Na základě složení může mít přípravek i tyto další vlivy:

 • Lepší zvládání mentálního a psychického stresu
 • Podpora při nervozitě a napětí a lepší uvolnění se
 • Pomoc při pocitech úzkosti a neklidu
 • Podpora normální psychické činnosti a mentálního zdraví
 • Snížení míry únavy a vyčerpání
 • Zklidnění mysli a lepší emoční rovnováha

✅ Anxiolan GS je k organismu šetrný a to proto, že obsahuje pouze přírodní účinné látky. Jde o výživový doplněk, který můžete koupit bez problému i bez receptu, je volně prodejný.

Pro koho je produkt určen?

Tabletky mohou užívat ♂ muži i ♀ ženy, produkt však není vhodný pro malé děti. Pokud chcete zlepšit své mentální zdraví, snížit psychický stres, podpořit uklidnění a snížit míru únavy, je Anxiolan přesně pro vás.

Kolik stojí balení tablet?

💡 TIP: ✅ Anxiolan si můžete zakoupit i ve známé a zákazníky ověřené lékárně ✅ za cenu (30 tablet).

Užívání a dávkování

V minulosti se vyráběly i větší balení, dnes je Anxiolan GS dostupný jen v balení s 30 tobolkami. Přípravek obsahuje přírodní látky a může se užívat i pravidelně a dlouhodobě.

Zde jsou principy a zásady, kterými je třeba při užívání a dávkování řídit:

 • užívání tablet je perorálně, stačí tobolku spolknout v celosti a zapít vodou nebo jinou vhodnou tekutinou v dostatečném množství
  tabletky se užívají  v rozmezí 1 až 2 kapsle za den 
 • 2 tablety denně jsou maximální denní dávka
 • užívání je nezávislé na jídle,  nesmíte však překročit maximální denní dávku 

‼️ Upozornění: Tabletky neobsahují laktózu, cukr ani lepek. To ale neznamená, že se nemůže při jejich užívání vyskytnout alergická reakce. Pokud se tak stane, užívání přerušte a poraďte se s lékařem.

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Kontraindikace: Kontraindikací je u žen těhotenství nebo kojení, přípravek není vhodný k užívání v těchto situacích. Stejně tak není vhodný pro děti do 12 let.
 • Vedlejší účinky: Pokud dodržíte správné užívání, neměly by se žádné vážnější negativní účinky objevit. Pokud nastane předávkování, může se objevit nevolnost. Pokud se objeví horší nežádoucí účinky, poraďte se s lékařem.
 • Skladování: Anxiolan skladujte mimo dosah dětí. Přípravek skladujte v originálním obalu, mimo přímého slunečního záření, v suchu. Doporučuje se udržovat teplotu prostředí v rozmezí od 15 do 25 °C.
 • Upozornění: Tabletky nejsou náhradou plnohodnotné stravy,  stejně tak ani odborné léčby psychických problémů.  Dodržujte maximální denní dávku a v případě výskytu alergické reakce přerušte užívání.

Největší výhody přípravku z mého pohledu

 • přírodní produkt obsahující kvalitní extrakty známých rostlin, jejichž kombinace i podle klinických studií účinkuje lépe než samostatné látky
 • komplexní účinky na mentální zdraví, psychické zdraví a na uklidnění organismu
 • možné dlouhodobé užívání, nehrozí riziko vzniku závislosti

Zkušenosti s užíváním Anxiolan GS

Svým složením a zaměřením jsou tyto pilulky jednoznačně vhodné pro lidi, kteří chtějí zlepšit svou pohodu, uvolnit se od stresu a podpořit své mentální zdraví a psychohygienu. Svým složením je Anxiolan nepochybně zajímavý.

Důležitější jsou ale výsledky v praxi a zde produkt v poměrně široké konkurenci určitě obstál. Jak ukazují zkušenosti, účinky se dostavují, ačkoli je třeba dlouhodobější užívání. Přípravek  pomáhá zejména při pocitu úzkosti, při pokleslé náladě, zvýšeném napětí a při stresu. 

Velmi pozitivně je hodnoceno užívání tablet i z pohledu nežádoucích účinků.   Nezaznamenal jsem žádné negativní hodnocení , pilulky nemají vliv na snížení koncentrace a nevzniká při jejich užívání ani žádný návyk.

Hodnocení a recenze reálných uživatelů

Než se rozhodnete pro koupi přípravku, doporučuji prohlédnout si i hodnocení a recenze ostatních uživatelů. Nejedna debata zda internetové fórum takové zkušenosti ukazuje, pro ilustraci jeden příklad (zdroj: Heureka):

Anxiolan GS zkušenosti

Doporučení na závěr

Možná pro někoho je značka GS Anxiolan neznámá a slyší o ní poprvé, ale to by vás určitě nemělo odradit. Přípravek má nejen kvalitní složení, ale i jeho další charakteristiky jsou na velmi dobré úrovni: bezproblémové užívání, flexibilní dávkování, žádné vedlejší účinky.

Pokud k tomu přičteme pozitivní hodnocení a zkušenosti téměř všech uživatelů, jelikož na negativní komentář jsem nenarazil, musím Anxiolan určitě jen a jen doporučit. Minimálně za vyzkoušení to stojí, ačkoli nejlepší účinky přináší až dlouhodobější užívání.

Pokud chcete přípravek zakoupit rychle a pohodlně, určitě si vyberte online nákup. Spolehlivou volbou je lékárna ✅ , kde GS Anxiolan stojí jen . Doprava je rychlá a doručení absolutně bezproblémové.

Použité zdroje:

 •  – účinky, užívání a dávkování (prodejce)
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Anxiolan GS je svým druhem jedinečný výživový doplněk založený na účinné kombinaci extraktů známých rostlin a přírodních látek. Svými účinky podporuje lepší fungování psychiky a pomáhá k duševní pohody, emocionální rovnováze a k optimálnímu uvolnění.

4.4

GS Anxiolan tbl.30 2017 ČR/SK

✅ Cena:
✅ Balení: 30 tablet
✅ Dávkování: 1-2 tablety denně

Vývoj ceny GS Anxiolan


Autor článku
Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..